Počet položek: 0 0,- CZK
Stinsen
+420 735 070755

Zakázky ke zpracování

V této sekci jsou zakázky ve stádiu návrhu. Po objednání a zadání fakturačních údajů,aktuální návrh z této sekce zmizí a zůstává pouze v naší administrační zóně.

Nejsou zde uvedené žádné konkrétní údaje o poloze zákazníka ani místa realizace (nikdy ani omylem - viz.etický kodex).Tento systém jsme zavedli pro transparentnost zakázek a pořadí při zpracování v jednom systému. Vše většinou je již předjednané s ohledem na naší kapacitu výroby zpracování i možnosti zákazníka (stavba přístup a v neposlední řadě i finance). Tato sekce slouží pouze jako objednávka služby - zpracování zakázky.

Termín zpracování a realizace bude stanovený až po objednání (případně po zaplacení zálohy - většinou máme již dojednanou přibližnou dobu realizace). Záloha 70% z ceny při atypických zakázkách je součástí zpracování zakázky. Návrhy jsou zdarma (jsme si vědomi toho , že nejsou stoprocentní avšak pro představu dostačující alespoň prozatím - zpoplatněné profesionální návrhy jsou po dohodě možné)

Pokud se Vám některý z návrhů libí nebo naopak nelíbí , případné zlepšení , můžete nás kontaktovat formou komentářů všichni nejen zákazníci i anonymně. (prosím však žádné brutality a podobné věty smažu) Vyžadujeme i kritiku, protože pokud o našich chybách nebudeme vědět - nemůžeme je řešit. Pokud chcete podobný nábytek u Vás od nás - nebráníme se. Nerealizované zakázky půjdou do složky zakázky u ledu :-) taková je realita :-( 

Děkujeme za Vaší přízeň ...tým Stinsen

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Kuchyňská linka D

Dostupnost: 5 dní
Sklad: 0 ks
ks
Cena9 500,- CZK
Copyright © stin-sen.obchodak.net, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop stin-sen.obchodak.net

© stin-sen.obchodak.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace